Tennis Nation nieuwe hoofdsponsor TV Langeland

18 maart 2019


Vlak voor de start van het nieuwe tennisseizoen kunnen we als bestuur met trots melden dat we Tennis Nation als nieuwe hoofdsponsor hebben gecontracteerd voor de komende 3 jaar.
Voor de meeste leden is Tennis Nation geen onbekende en zeker de personen achter deze onderneming zijn goed bekend binnen onze vereniging; Rene en Tim Jansen.

Tennis Nation is al langer zichtbaar binnen onze vereniging en deze zichtbaarheid zal alleen maar verder toenemen. Denk hierbij aan de aanwezigheid bij diverse activiteiten die op ons park georganiseerd worden en de zichtbaarheid op verschillende (social) media.
Wij vinden het mooi dat een jong bedrijf van onze eigen leden deze stap durft te zetten. Wij kijken uit naar een mooie en succesvolle samenwerking. En bedanken ook de sponsorcommissie voor hun inzet om deze mooie overeenkomst gerealiseerd te krijgen.

Tennis Nation zal aanwezig zijn op de Open Dag, 24 maart aanstaande en organiseert binnenkort rackettest dagen.

Met sportieve groet,
Bestuur TV Langeland

Nieuwscategorieën