Sponsoren

 

Ook dit jaar gaat onze dank uit naar de vele geweldige sponsoren van TV Langeland.

Zonder alle gesponsorde materialen/producten en geldbedragen zouden wij niet zulke fantastische activiteiten kunnen neerzetten. 
Wij zijn trots op zo’n grote en trouwe groep sponsoren! Dank jullie wel!
 
 
Aannemersbedrijf van Meijeren www.fvanmeijeren.nl
Architectenbureau Jan Buijs BV www.janbuijs.nl
Autobedrijf Roocar www.roocar.nl
Autobedrijf van Roon www.honda-vanroon.nl
Autobedrijven M. de Koning BV www.mdekoning.nl
Bill de Kimpe Fotografie www.billdekimpe.nl
Buijs Biemond Advocaten www.buijsbiemondadvocaten.nl
Cost Engineering www.costengineering.eu
Een Veilig Gevoel B.V. www.eenveiliggevoel.nl
Eetcafé Santas www.eetcafesantas.nl
Facet Accountants & Adviseurs www.facet-accountants.nl
Haak Media www.haakmedia.com
Harvest Promo Gifts www.harvestpromogifts.nl
Hilto BV www.hilto.nl
Houthuyse Sport www.houthuysesport.nl
Jaap de Wild Beheer B.V. www.jaapdewildbeheer.nl
Laondie BV www.laondiesolar.nl
LéVos méér dan schoon! www.levos.nl
Mahutte Schilders www.mahutteschilders.nl
Mampaey Installatietechniek www.mampaey.nl
Mymove www.mymove.nl
Radder www.radder.nl
Renwood www.renwood.nl
Rijschool Wout www.rijschool-wout.nl
Roger Barbershop 0180 - 519 097 heeft geen website
Rubo Parket www.ruboparket.nl
Snackbar de Krim www.snackbardekrim.nl
Sportcafé de Boog www.sportcafedeboog.nl
Swijnenburg & Valk Makelaardij www.svmakelaardij.nl
Tennis Nation www.tennisnation.nl
Tennis Only www.tennisonly.nl
Top Fashion van Genderen www.van-genderen.com
Vermeulen Heiwerken BV www.vermeulenheiwerken.nl
Weight4all www.weight4all.nl
YNNO www.ynno.com
 
 
 
 
 
 

Vragen?

logo

E-mail

[email protected]

Telefoon

0180 520 380

Address

Krimpenerbosweg 6
2923 LA Krimpen aan den IJssel
Nederland