Sponsoren

Ook dit jaar gaat onze dank uit naar de vele geweldige sponsoren van TV Langeland.
Zonder alle gesponsorde materialen/producten en geldbedragen zouden wij niet zulke fantastische activiteiten kunnen neerzetten. 
Wij zijn trots op zo’n grote en trouwe groep sponsoren! Dank jullie wel!
 
Hoofdsponsor: Tennis Nation - www.tennisnation.nl
 
 
Sponsor Website
Aannemersbedrijf van Meijeren www.fvanmeijeren.nl
Architectenbureau Jan Buijs BV www.janbuijs.nl
Autobedrijf Roocar www.roocar.nl
Autobedrijf van Roon www.honda-vanroon.nl
Autobedrijven M. de Koning BV www.mdekoning.nl
Bill de Kimpe Fotografie www.billdekimpe.nl
Buijs Biemond Advocaten www.buijsbiemondadvocaten.nl
Check Your Sign www.checkyoursign.nl
Cost Engineering www.costengineering.nl
Eetcafé Santas www.eetcafesantas.nl
Facet Accountants & Adviseurs www.facet-accountants.nl
Haak Media www.haakmedia.com
Houthuyse Sport www.houthuysesport.nl
Iberlim www.iberlim.nl
Laondie BV www.laondiesolar.nl
La Retraite www.laretraite.nl
LéVos méér dan schoon! www.levos.nl
Mahutte Schilders www.mahutteschilders.nl
Mampaey Installatietechniek www.mampaey.nl
Mymove www.mymove.nl
Rijschool Wout 06 - 55 88 50 86 heeft geen website
Roger Barbershop 0180 - 519 097 heeft geen website
Rubo Parket www.ruboparket.nl
Snackbar de Krim www.snackbardekrim.nl
Swijnenburg & Valk Makelaardij www.svmakelaardij.nl
Tennis Nation www.tennisnation.nl
WhisQy www.whisky-wijn.nl
YNNO www.ynno.com