Sponsoren

Ook dit jaar gaat onze dank uit naar de vele geweldige sponsoren van TV Langeland.
Zonder alle gesponsorde materialen/producten en geldbedragen zouden wij niet zulke fantastische activiteiten kunnen neerzetten. 
Wij zijn trots op zo’n grote en trouwe groep sponsoren! Dank jullie wel!
 
Hoofdsponsor: Tennis Nation - www.tennisnation.nl
 
 
Sponsor Website
Aannemersbedrijf van Meijeren www.fvanmeijeren.nl
Architectenbureau Jan Buijs BV www.janbuijs.nl
Autobedrijf Roocar www.roocar.nl
Autobedrijf van Roon www.honda-vanroon.nl
Autobedrijven M. de Koning BV www.mdekoning.nl
Bill de Kimpe Fotografie www.billdekimpe.nl
Buijs Biemond Advocaten www.buijsbiemondadvocaten.nl
Check Your Sign www.checkyoursign.nl
Eetcafé Santas www.eetcafesantas.nl
Facet Accountants & Adviseurs www.facet-accountants.nl
Haak Media www.haakmedia.com
Harvest Promo Gifts www.harvestpromogifts.nl
Houthuyse Sport www.houthuysesport.nl
Iberlim www.iberlim.nl
Laondie BV www.laondiesolar.nl
LéVos méér dan schoon! www.levos.nl
Mahutte Schilders www.mahutteschilders.nl
Mampaey Installatietechniek www.mampaey.nl
Mymove www.mymove.nl
Rijschool Wout website bestaat niet meer
Roger Barbershop 0180 - 519 097 heeft geen website
Rubo Parket www.ruboparket.nl
Snackbar de Krim www.snackbardekrim.nl
Sportcafé de Boog www.sportcafedeboog.nl
Swijnenburg & Valk Makelaardij www.svmakelaardij.nl
Tennis Nation www.tennisnation.nl
Top Fashion van Genderen www.van-genderen.com
Weight4all www.weight4all.nl
WhisQy website bestaat niet meer
YNNO www.ynno.com
SHD www.shd-bouwmarkt.nl